Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
13.02.2017 11:02
На Харківщині двоє азербайджанців, яким заборонений в’їзд, намагалися підкупити прикордонників

Учора в пункті контролю «Куп’янськ-Вузловий» прикордонники Харківського загону черговий раз відмовилися від отримання неправомірної вигоди. 

Під час здійснення прикордонного контролю поїзда «Баку-Харків» охоронці кордону виявили два громадянина Азербайджану  1975 та 1980 років народження. Як з’ясували прикордонники під час перевірки, їм було заборонено в’їзд в Україну. Намагаючись «вирішити питання» щодо безперешкодного перетину державного кордону, іноземці запропонували правоохоронцям хабарі в розмірі 5 тисяч рублів РФ та 50 доларів США.

Прикордонники від неправомірної вигоди категорично відмовилися. Факт пропонування хабара зафіксували встановленим порядком та направили повідомлення співробітникам Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтею 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Після проведення працівниками Національної поліції необхідних процесуальних дій іноземцям було відмовлено у в’їзді в Україну та повернуто до Росії.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати