Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
15.02.2017 12:45
На Буковині правоохоронці виявили мікроавтобус із 30 ящиками сигарет, підготовлених до переміщення через кордон

Велику партію сигарет сьогодні вночі затримали неподалік кордону правоохоронці Чернівецької області в рамках спільної операції щодо протидії переміщенню через кордон контрабандних тютюнових виробів.

Сигарети виявили під час перевірки випереджувальної інформації співробітників СБУ стосовно ймовірного накопичення тютюнової продукції в населеному пункті Селятин.

Тютюнові вироби спільна міжвідомча група у складі співробітників СБУ, оперативних підрозділів Західного регіонального управління Держприкордонслужби, прикордонників Чернівецького загону та Національної поліції виявила в автомобілі на приватному подвір’ї.

У транспортний засіб 30 ящиків контрафактних сигарет,  скоріш за все, було завантажено для транспортування і їх подальшого незаконного переміщення через державний кордон. Адже відстань від приватного подвір’я мешканця Селятина, де знаходився автомобіль, до лінії кордону є незначною, а сигарети були запаковані для подальшого зручного перенесення товару вручну.

Варто зазначити, що тільки протягом останніх кілька днів на цьому напрямку співробітниками Держприкордонслужби із взаємодіючими органами було виявлено та не допущено переміщення через кордон понад 250 ящиків сигарет.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати