Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
16.06.2017 12:31
Делегація українських прикордонників на чолі з першим заступником Голови Держприкордонслужби відвідала Берегову охорону США

У період з 12 по 16 червня 2017 року відбувся робочий візит делегації українських прикордонників на чолі з першим заступником Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенантом Василем Серватюком до Сполучених Штатів Америки.

Візит проходив в рамках Міжнародної програми обміну досвідом для покращення морського співробітництва і його метою було ознайомлення з основними завданнями, структурою, порядком організації роботи, матеріально-технічним забезпеченням та підготовкою персоналу Берегової охорони США.

У Вашингтоні українську делегацію прийняв заступник командувача Берегової охорони США адмірал Чарльз Мішель, який підкреслив високий рівень зацікавленості у розвитку взаємних відносин двох відомств. Американський високопосадовець наголосив на повній підтримці Державної прикордонної служби України на шляху реформування системи забезпечення безпеки на водних кордонах України.

Під час спілкування Василь Серватюк та Чарльз Мішель обговорили широке коло питань, які стосуються як розвитку раніше започаткованих ініціатив, так і запровадження більш глибокого та системного підходу у підвищенні можливостей Морської охорони прикордонного відомства України виконувати завдання з охорони та оборони державного кордону на морі. Окремо американська та українська сторони розглянули можливість направлення довгострокового радника Берегової охорони США в Україну.

В перші дні українська делегація також зустрілася з виконуючим обов’язки заступника керівника Служби прикордонно-митного контролю (СВР) США генерал-полковником Вітієлло. 

Упродовж усього візиту співробітники Державної прикордонної служби України мали можливість ознайомитися з організацією підготовки молодших спеціалістів Берегової охорони США, яка проводиться на базі навчального центру у м. Йорктаун. Крім того, відбувався обмін думками з приводу організації охорони кордону та виконання інших правоохоронних функцій, які відносяться до сфери відповідальності Сектору Берегової охорони США в місті Хемптон-Роуд. На прикладі Станції Берегової охорони США, що в Мілфорд-Хевені, українські прикордонники ознайомилися з організаційною структурою, завданнями, способом виконання функцій та забезпеченістю базових підрозділів охорони морського простору.

На завершення візиту були окреслені основні шляхи розвитку подальшого співробітництва щодо реформування Морської охорони Державної прикордонної служби України для забезпечення належного рівня безпеки в акваторіях Азовського та Чорного морів.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати