Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
05.12.2017 15:01
Четверо українців із підробленими документами прямували з Польщі

На українсько-польському кордоні прикордонники виявили чотирьох громадянин України із підробленими паспортними документами.

Сьогодні вранці в пункт пропуску «Шегині», на в’їзд в Україну, на мікроавтобусі прибули четверо осіб, які на паспортний контроль пред’явили закордонні паспорти громадян Румунії.

Під час проведення перевірки документів у інспектора прикордонної служби Мостиського загону виникли сумніви щодо дійсності даних паспортних документів та відміток Держприкордонслужби про перетини державного кордону. Правоохоронцями було прийнято рішення про проведення поглибленої перевірки документів, у результаті якої було встановлено, що вони є частково підробленими, інформаційні сторінки замінено, а в одному паспорті кілька сторінок взяті з іншого документа. Крім того встановлено, що відмітки Держприкордонслужби також є підробленими.

У ході подальшого опитування чоловіки зізнались, що є громадянами України, а для уникнення депортації з країн ЄС у зв’язку з тривалим терміном перебування, придбали дані паспорти у Великобританії за 1000 фунтів кожен. Також один із порушників пред’явив паспортний документ громадянина Україна для виїзду за кордон.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України громадяни будуть притягнуті до адміністративної відповідальності рішенням суду. Крім того, в діях громадян вбачаються ознаки вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», про що відповідно були проінформовані співробітники Нацполіції у Львівській області.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати