Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
16.04.2017 13:37
Близько 9 тисяч прикордонних нарядів несуть службу у Великдень

Під час проведення Пасхальних свят Держприкордонслужба України посилила заходи безпеки на державному кордоні та в контрольованих прикордонних районах.  Сьогодні у цей святковий день  на службу з охорони державного кордону вийшли близько 9 тисяч прикордонних нарядів.

Заходи з посилення охорони кордону, направлені на забезпечення недоторканності кордону України, безперебійної роботи пунктів пропуску, належної безпеки пасажирів, які перетинають державний кордон, недопущення в’їзду до України екстремістськи налаштованих осіб та ввозу на територію нашої держави зброї, боєприпасів, вибухівки та інших засобів терору.

Для забезпечення безпеки прикордонники взаємодіють з представниками Національної поліції, Національної гвардії України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та здійснюють ретельну перевірку документів осіб та транспортних засобів, які знаходитимуться поблизу державного кордону.

Для реагування у випадку зміни обстановки, а також з метою локалізації конфліктних ситуацій у пунктах пропуску та на державному кордоні у період святкових днів прикордонники забезпечуватимуть цілодобове чергування ситуативних груп.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати