Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Інтерв'ю
22.05.2017
a
a
a
27.05.2016
Віктор НАЗАРЕНКО: «Виховання нетерпимості до корупції – це та платформа, на якій ми сьогодні навчаємо молоді кадри»
Нинішнього року прикордонне відомство України відзначає свій ювілей – 25 років пошуку, звершень і перетворень. Останні два з них виявилися найтрагічнішими. Першими чужоземне вторгнення відчули на собі саме прикордонники, які втратили у цій війні багатьох побратимів. Однак розуміння того, що найкращим захистом України є реформи, дало поштовх до кардинальних змін у роботі. Сьогодні Держприкордонслужба демонструє рішучість у амбітному прагненні стати справді європейською структурою, належністю до якої пишатиметься кожен член багатотисячної команди «зелених кашкетів». Саме це стало темою нашої розмови з Головою Служби генерал-полковником Віктором Назаренком.
детальніше
14.04.2016
На спільній хвилі
Голову Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби генерал-майора у відставці Володимира Бідаха прикордонники зі стажем знають добре. Адже саме він стояв біля витоків нашого відомства, коли 1992 року повернувся на Батьківщину після багатьох років служби у Середній Азії та на Далекому Сході. Тоді щойно завершилася радянська епоха і молода країна взялася за розбудову власних кордонів. Уродженець Полтавщини та щирий патріот України не хотів залишатися осторонь.
детальніше
29.03.2016
Корупцію знищить прозорість
Прикордонний контроль – чи не найпублічніший напрямок діяльності нашого відомства. Прискіплива увага з боку суспільства до якості роботи у пунктах пропуску цілком природна, адже українські рубежі щодня перетинають тисячі наших співвітчизників та іноземців. Тож саме від того, наскільки професійно виконують свої обв’язки фахівці Служби залежить не лише рівень довіри громадян до відомства, а й імідж держави в цілому. Про те, які зміни відбулися у цій сфері та як втілюються нові підходи у роботі прикордонних інспекторів, розповідає начальник управління прикордонного контролю Адміністрації Держприкордонслужби генерал-майор Юрій Лисюк.
детальніше
18.03.2016
«Позитивні зрушення в Україні є. Я їх бачу»
Про «українське питання» в рамках наростаючої кризи на сході Європи сьогодні спілкуємося із людиною, котра знає «велику» політику, що називається зсередини. Нинішній директор Євразійського центру ім. Д. Патрічіу при Атлантичній раді США Джон Едвард Хербст свого часу працював
детальніше
18.03.2016
«Не прагну слави. Головне – підтримка хлопців на передовій»
У недалекому минулому офіцер, а сьогодні – поет, перекладач, автор і виконавець душевних музичних композицій В’ячеслав Купрієнко добре знайомий прикордонникам, котрі стоять на стражі східного рубежу. Зі своїми виступами він встиг відвідати низку прикордонних підрозділів на Донеччині. Як
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14