Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Інтерв'ю
22.05.2017
a
a
a
25.08.2016
ІНТЕРПОЛ
З вересня минулого року Україна стала повноцінною частиною міжнародної системи розшуку злочинців. Передусім завдяки цьому стало легше відсіювати зловмисників. Перевага нововведення в тому, що розшукуваних Інтерполом прикордонники затримують одразу при спробі перетнути рубіж. Раніше колеги-правоохоронці окремо надсилали прикордонникам орієнтування на того чи іншого громадянина, тепер перевірити статус особи стало можливим за лічені хвилини. Щоправда, поки до системи підключено лише частину пунктів пропуску. Проте пройдений етап роботи з нею засвідчив очевидний ефект.
детальніше
19.08.2016
«З ТИМИ, ХТО УСВІДОМИВ НЕЗВОРОТНІСТЬ ЗМІН, МИ ЙДЕМО РАЗОМ СКЛАДНИМ ШЛЯХОМ ОЧИЩЕННЯ»
Напередодні чвертьвікового ювілею нашої держави ми попросили Голову Державної прикордонної служби генерал-полковника Віктора Назаренка поділитися своїми думками стосовно розвитку очолюваного ним відомства, а також розповісти, як прикордонники сьогодні виконують свої завдання та які проблеми вирішують. Не залишилися поза увагою й інші актуальні питання, що стосуються кожного представника великого колективу охоронців державних рубежів.
детальніше
05.08.2016
«ПЕРШОКУРСНИКИ МАЮТЬ ЧІТКЕ УЯВЛЕННЯ, ЩО НА НИХ ЧЕКАЄ У МАЙБУТНІЙ СЛУЖБІ»
28 липня у Національній академії імені Богдана Хмельницького відбулося засідання мандатної комісії, яка остаточно закріпила результати вступної компанії. Деталі цьогорічного добору погодився прокоментувати ректор прикордонної альма-матер, голова приймальної комісії генерал-майор Олег Шинкарук.
детальніше
15.07.2016
Прикордонний літопис: на зламі історії
– Це видання особливе насамперед тому, що висвітлений у ньому період охоплює два найтрагічніші і найважчі роки в історії Служби – 2014 і 2015. І говорити про це лише сухою мовою статистики було б не правильним вже з поваги до людей, які творили цю історію. З іншого боку, ми ставили за мету не лише продемонструвати суспільству нашу відкритість та показати здобутки, а й створити своєрідний літопис діяльності прикордонного відомства у цей особливий для держави час.
детальніше
11.07.2016
«Хлопці, які повертаються з війни, – нова еліта України»
Доктор медичних наук, професор, народний депутат України Ольга Богомолець – одна з найвідоміших та найавторитетніших жінок в Україні. Попри свою величезну зайнятість, вона знаходить час для цілої низки благодійних і волонтерських проектів, опікується пораненими бійцями та проводить різноманітні культурно-просвітницькі заходи. Ми зустрілися з Ольгою Вадимівною в її офісі на Крутому Узвозі. Головну тему розмови було визначено заздалегідь. Це – психологічна реабілітація військових, яка на сьогодні є надзвичайно актуальною і для прикордонників. Втім під час спілкування ми торкнулися й інших не менш важливих для нашого суспільства проблем.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14