Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Інтерв'ю
22.05.2017
a
a
a
06.09.2016
«Свого батька я по-справжньому зрозумів, коли сам скуштував командирського хліба»
У славетному літописі охоронців західних рубежів багато пам’ятних імен військових, котрі відданістю службі назавжди вкарбували у ньому свої імена. Серед них і прізвище генералів Гребенніків: батька і сина. Герой Радянського Союзу, гвардії генерал-лейтенант Гребеннік Кузьма Євдокимович був начальником військ Червонопрапорного Західного прикордонного округу, а сину, також фронтовику, генерал-майору Гребенніку Володимиру Кузьмичу свого часу довелося очолювати штаб цього ж округу, що пізніше стане першоджерелом новоутвореного прикордонного відомства незалежної України. 21 серпня цього року на 91 році життя перестало битися серце генерал-майора у відставці Гребенніка Володимира Кузьмича. Замість традиційного некролога редакція газети вирішила надрукувати останнє інтерв’ю з генералом, що найбільш зримо освітлює його Особистість.
детальніше
06.09.2016
ГОЛОВА ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ ВІКТОР НАЗАРЕНКО: "МИ ЧЕКАЛИ СПІВРОБІТНИКІВ ПРОКУРАТУРИ, А ОТРИМАЛИ "МАСКИ-ШОУ"
У середині серпня Головна військова прокуратура спільно з департаментом боротьби з економічними злочинами провела обшуки в приміщеннях Державної прикордонної служби України. Ці обшуки викликали серйозний скандал, оскільки представники Держприкордонслужби звинуватили військову прокуратуру в упередженості. Голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів про своє бачення конфлікту з військовою прокуратурою, про успіхи і проблеми у зведенні "стіни" на кордоні з РФ, про те, як можна перемогти корупцію на кордоні.
детальніше
27.08.2016
У Кропивницькому одна з вулиць тепер носить ім’я загиблого прикордонника Олега Паршутіна
Олег Паршутін проходив службу в Донецькому прикордонному загоні та добровільно поїхав на схід захищати Батьківщину. В цивільному житті прикордонник працював в Кіровоградському хлібзаводі.
детальніше
25.08.2016
ІНТЕРПОЛ
З вересня минулого року Україна стала повноцінною частиною міжнародної системи розшуку злочинців. Передусім завдяки цьому стало легше відсіювати зловмисників. Перевага нововведення в тому, що розшукуваних Інтерполом прикордонники затримують одразу при спробі перетнути рубіж. Раніше колеги-правоохоронці окремо надсилали прикордонникам орієнтування на того чи іншого громадянина, тепер перевірити статус особи стало можливим за лічені хвилини. Щоправда, поки до системи підключено лише частину пунктів пропуску. Проте пройдений етап роботи з нею засвідчив очевидний ефект.
детальніше
19.08.2016
«З ТИМИ, ХТО УСВІДОМИВ НЕЗВОРОТНІСТЬ ЗМІН, МИ ЙДЕМО РАЗОМ СКЛАДНИМ ШЛЯХОМ ОЧИЩЕННЯ»
Напередодні чвертьвікового ювілею нашої держави ми попросили Голову Державної прикордонної служби генерал-полковника Віктора Назаренка поділитися своїми думками стосовно розвитку очолюваного ним відомства, а також розповісти, як прикордонники сьогодні виконують свої завдання та які проблеми вирішують. Не залишилися поза увагою й інші актуальні питання, що стосуються кожного представника великого колективу охоронців державних рубежів.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14