Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
23.03.2016
a
a
a
Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки нерухомого військового майна

1. Назва об’єкта оцінки: технічний майданчик з асфальтного покриття розміром 48*20 метрів, загальною площею 960 м.кв.2

Місцезнаходження об’єкта: м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46.

Балансоутримувач: Національна академія Державної прикордонної служби України, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46, тел. (0382) 65-04-50, (097) 695-44-55, (097) 834-04-27.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості для укладання договору оренди.

Дата оцінки (дата на яку проводиться оцінка майна): 31.07.2015.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до конкурсної комісії конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтверджуючих документів, що містяться у конверті. Копії документів, що подаються у складі конкурсної документації, завіряються відміткою “Згідно з оригіналом” із зазначенням назви посади, ініціалів та прізвища особи, яка завіряє копію, її особистого підпису, дати завірення копії, засвідченої печаткою (за наявності).

До підтверджуючих документів належать:

  • заява про участь у конкурсному відборі суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою; копії установчих документів суб’єкта оціночної діяльності (для юридичних осіб); копії кваліфікаційних свідоцтв оцінювача;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яка видана претенденту Фондом державного майна України;
  • копія свідоцтва про включення інформації про оцінювача до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо).    

Конкурсна пропозиція претендента подається в окремо запечатаному конверті з відміткою «Конкурсна пропозиція» і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.      

Конкурс відбудеться о 11.00 через 15 днів після дати публікації цієї інформації в газеті «Подільські вісті» за адресою: м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46.

Конкурсна документація подається до конкурсної комісії Національної академії Державної прикордонної служби України не пізніше ніж за чотири робочих днів до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46.

Телефон для довідок (097) 834-04-27.