Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Цільові програми
14.09.2017
a
a
a
14.09.2017
Стратегія розвитку Державної прикордонної служби України
Метою реалізації Стратегії є забезпечення ефективної реалізації політики у сфері безпеки державного кордону, а також охорони суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні.
детальніше
14.09.2017
Антикорупційна програма Державної прикордонної служби України на 2016 рік
Метою Програми є забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства України, посилення роботи щодо запобігання та зниження рівня корупції у Державній прикордонній службі України, а також підвищення рівня правопорядку у військових колективах.
детальніше
14.09.2017
Результати міжнародної конференції країн-членів ЄС та країн Східного партнерства з питань інтегрованого управління кордонами
15 березня у Львові пройшла Міжнародна конференція країн-членів Європейського Союзу та країн Східного партнерства з питань інтегрованого управління спільними кордонами. Інтегроване управління кордонами – це скоординована діяльність компетентних державних органів, спрямована на створення та підтримання балансу між ефективною охороною державного кордону та збереженням його відкритості для законної транскордонної діяльності та подорожуючих осіб.
детальніше