Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
16.08.2016
a
a
a
Інформація про проведення конкурсу на право укладання договору оренди нерухомого військового майна

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРЕНДУ ВІЙСЬКОВОГО МАЙНА

(відповідно до наказу ФДМУ № 30 від 15.01.08)

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення конкурсу на право укладання договору оренди нерухомого військового майна

 

Назва і місце розташування органу, що проводить конкурс: відділення квартирно-експлуатаційного забезпечення відділу матеріального забезпечення Навчального центру Державної прикордонної служби України, адреса: 19601, м. Черкаси, селище Оршанець, вулиця підполковника Красніка, 1.

  1. Назва об’єкта та його місцезнаходження: вбудоване нежитлове приміщення площею 35,98 м.кв. другого поверху будівлі штабу №2, що перебуває на балансі Навчального центру Державної прикордонної служби України, адреса: 19601, м. Черкаси, селище Оршанець, вулиця підполковника Красніка, 1.

Мета оренди:

– розміщення торговельного об’єкту з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи площею 35,48  кв.м.

– розміщення торговельного об’єкту з продажу тютюнових виробів площею 0,50  кв.м.

Стартовий розмір орендної плати, визначений відповідно до чинного законодавства України, за базовий місяць розрахунку – червень 2016 року становить 695,21 грн без урахування ПДВ;

  1. Основні умови конкурсу та вимоги щодо використання об’єктів:

найбільший розмір орендної плати; своєчасна сплата орендної плати; компенсація орендодавцю податку за землю під об’єктом оренди; компенсація витрат переможцем конкурсу за виконання незалежної оцінки майна; виконання ремонту майна за власний рахунок; встановлення приладів обліку комунальних послуг за рахунок власних коштів орендаря та укладення прямих договорів з постачальними організаціями; страхування орендованого майна протягом місяця з дати укладення договору оренди на суму, не меншу, ніж зазначена в звіті про незалежну оцінку, на користь балансоутримувача в порядку, визначеному чинним законодавством України; зобов’язання орендаря зі сплати орендної плати внесенням завдатку у розмірі, не меншому, ніж місячна орендна плата; зобов’язання не зберігати і не використовувати в орендованому приміщенні токсичні, вибухові, наркотичні, радіоактивні речовини і матеріали, забезпечити протипожежну безпеку об’єкта оренди; зобов’язання щодо дотримання належних умов експлуатації об’єкта оренди, запобігання його пошкодженню та псуванню, утримувати майно в належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду; зобов’язання виконувати всі необхідні заходи для захисту довкілля з метою дотримання екологічних норм експлуатації приміщення; заборона суборенди, приватизації та переходу права власності на орендоване майно.

Строк оренди – 2 роки 11 місяців 30 днів з можливістю продовження терміну дії договору за умови виконання орендарем всіх обов’язків за договором оренди за наявності згоди балансоутримувача та погодження органу, уповноваженого управляти об’єктом оренди.         Для участі в конкурсі учасник подає на розгляд конкурсної комісії: заяву про участь у конкурсі з зазначенням мети використання; документи, визначені наказом ФДМУ від 15.02.2013 №201 «Про затвердження Переліку документів, які подаються орендодавцеві для укладення договору оренди майна, що належить до державної власності»; зобов’язання (пропозиції) виконання умов конкурсу та додаткові пропозиції; пропозиції щодо гарантії сплати орендної плати (розмір завдатку); відомості про учасника конкурсу:

 - для учасників, що є юридичними особами: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріально копії установчих документів, витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; звіт про фінансовий стан (платоспроможність) учасника конкурсу з урахуванням дебіторської та кредиторської заборгованості;

- для учасників, що є фізичними особами: копію документів, що посвідчують особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи; посвідчені нотаріально копії ідентифікаційного номера, витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; декларацію про доходи; довідку про взяття на облік платника податків.

 Конкурсні пропозиції із зазначенням виконання основних умов конкурсу та вимог до використання об’єкта і розмір орендної плати подаються в окремому непрозорому конверті з написом «На конкурс», запечатаному печаткою учасника конкурсу (за наявності). Кінцевий термін приймання документів на конкурс – 17 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті «Відомості приватизації». Конкурс буде проведено о 10 год 00 хв на 21 календарний день з дати опублікування цієї інформації в газеті «Відомості приватизації».

Телефон для довідок з питань конкурсу (0472) 45-33-47.

Заступник начальника центру з матеріального забезпечення – начальник      відділу

підполковник                                                                      А.В. Шевченко