Петро Цигикал ознайомився з обстановкою на Дунаї

НАЗАД
02 липня 2018 14:03

Сьогодні Ізмаїльський навчально-тренувальний загін морської охорони є навчальним закладом європейського рівня, де готують кваліфікованих вартових морських рубежів.

Голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал відвідав Ізмаїльський навчальний тренувальний центр Морської охорони та детально ознайомився з обстановкою на Дунаї. 

«Нещодавно в Державній прикордонній службі було створено Регіональне управління Морської охорони. Впевнений, що таке рішення дозволить підвищити наш потенціал на морі та зробить управління морськими силами більш гнучким та ефективним, - зазначив очільник прикордонного відомства під час виступу. - Під час візиту в регіон впевнився, що загін морської охорони повинен бути і в Ізмаїлі. Обговорив це питання з міським головою Ізмаїла, який запевнив мене у підтримці цієї ідеї. Таким чином кордон по Дунаю буде надійно захищений від будь-яких проявів протиправної діяльності.»

Також генерал-полковник звернув увагу на необхідності запровадження якісної системи підготовки офіцерів-моряків Держприкордонслужби. І висловив надію, що протягом року вдасться знайти прийнятну формулу реалізації цього задуму в межах наявного навчального потенціалу прикордонного відомства.

Крім того, в рамках робочого візиту Петро Цигикал разом із керівництвом регіональних управлінь, прикордонних навчальних закладів та органів місцевої влади, поклали квіти до меморіальної дошки загиблим прикордонникам та взяли участь в урочистостях з нагоди 16-ї річниці Дня створення Ізмаїльського навчально-тренувального загону Морської охорони, під час яких кращих військовослужбовців було заохочено відомчими нагородами.

Зазначимо, що сьогодні Ізмаїльський навчально-тренувальний загін морської охорони є навчальним закладом європейського рівня, де готують кваліфікованих вартових морських рубежів.

В Ізмаїльській мореходці матросів-початківців готують до несення служби на морі та на інших водних просторах, навчають керувати різного роду плавзасобами та обслуговувати їх вузли і агрегати, розвиваючи при цьому першочергові навички, якими повинен оволодіти кожен моряк. 

Потужна сучасна матеріально-технічна база - спеціалізоване обладнання, комп’ютерні кабінети, лабораторне устаткування, наочне приладдя, тренажери та різні технічні засоби контролю - дозволяють підвищити продуктивність підготовки курсантів та якість навчання.

Популярні розділи та сервіси